OGRZEWANIE

Żeby istniała możliwość skompletowania wszystkiego, czego trzeba do wykończenia każdej łazienki, w ofercie Płytkowni musiały znaleźć się również wyroby związane z ogrzewaniem. Klientom proponujemy:

  • grzejniki tradycyjne i drabinki – które pełnią funkcję dogrzewającą dane pomieszczenie, a jednocześnie mogą służyć do odwieszania na nie ręczników w celu ich jak najszybszego dosuszenia.
  • grzejniki ozdobne – chociaż ich funkcjonalność nie różni się w żaden sposób od tradycyjnych grzejników, to zachwycają oryginalnym designem, nieprzypominającym kaloryfera.
  • ogrzewanie podłogowe – możliwe do zastosowania w całym domu lub wyłącznie w łazience w postaci elektrycznej. Montaż ogrzewania podłogowego nie wyklucza jednoczesnej instalacji grzejników.

Oprócz produktów przydatnych do wdrożenia różnych form ogrzewania w domu warto zainteresować się również materiałami instalacyjnymi, które są niezbędne do jego prawidłowego zamocowania i późniejszego funkcjonowania.

 

Dlaczego warto wybrać produkty od Płytkowni?

Salon łazienek Płytkownia zrzesza specjalistów w dziedzinie płytek, ceramiki łazienkowej, armatury i ogrzewania, dla kompleksowego urządzenia każdej łazienki. Wszystkie z wprowadzanych do sprzedaży produktów były uprzednio gruntownie testowane, a ich jakość jest potwierdzona licznymi certyfikatami, klasami i gwarancjami od producentów. Dzięki temu nie mamy wątpliwości, że dystrybuowane produkty są najwyższej jakości i zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą grzejników tradycyjnych i grzejników ozdobnych, a także elektrycznych mat do ogrzewania podłogowego.