ARMATURA

Armatura jest niezbędnym wyposażeniem kuchni i łazienek, dlatego w asortymencie Płytkowni znajduje się jej bardzo szeroki wybór. Posiadamy zarówno klasyczne, bardzo proste w swojej konstrukcji krany, słuchawki, węże prysznicowe czy zestawy wannowe, jak również elementy niesamowicie ekstrawaganckie w ciekawych kolorach i nietypowych kształtach. Dzięki temu odpowiedni dobór do wanny czy kabiny prysznicowej nie będzie stanowił żadnego problemu.

 

Producenci armatury

Wśród dostępnych w Płytkowni elementów armatury łazienkowej można znaleźć wyroby następujących producentów:

  • Grohe – to największy i najbardziej popularny wytwórca armatury na świecie. Nieustannie wprowadza na rynek ciekawe wariacje swoich produktów, jednocześnie kierując się polityką zrównoważonego rozwoju.
  • Omnires – na rynku funkcjonuje od ponad 30 lat. W produkcji armatury wykorzystuje najwyższej jakości materiały. W ofercie Omnires dostępny jest ogrom klasycznych, harmonijnych rozwiązań, jak również nietypowych, ale eleganckich kolorów i kształtów.
  • Kludi – armatura i akcesoria łazienkowe marki Kludi to wyjątkowo nowoczesny i oryginalny wygląd, a także funkcjonalność. Firma kieruje się zasadami zrównoważonego rozwoju i stale odbiera wyróżnienia za wprowadzane przez siebie innowacje łazienkowe.

Każdy z oferowanych w Płytkowni produktów został starannie wyselekcjonowany spośród wielu innych. Większość producentów, których wyroby są dostępne, udziela co najmniej kilkuletniej gwarancji na swoje artykuły, a także zachwyca jakością i designem Klientów na całym świecie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą armatury w Płytkown i do kontaktu mailowego lub telefonicznego. W razie potrzeby udzielimy także dodatkowych informacji oraz pomożemy w doborze idealnej armatury.

Producenci