PŁYTKI MOZAIKOWE

Jako specjaliści od płytek łazienkowych i kuchennych, musieliśmy zadbać o najbardziej ożywiający wnętrze element, jakim są mozaiki. Wśród dostępnych w asortymencie salonu łazienek modeli, znajdują się między innymi:

  • mozaiki w formie plastrów miodu lub marokańskiej koniczyny,
  • kolorowe, bardzo żywe mozaiki w drobne wzory,
  • małe modele płytek meksykańskich,
  • kwadratowe kostki lub rybia łuska,
  • mozaiki arabeska i w stylu hiszpańskim.

Obecnie najczęściej wybierane są mozaiki w stylu hiszpańskim, jednak nie brakuje chętnych również na wielokolorowe modele, które doskonale sprawdzają się w przestrzeniach typu boho lub orientalnych. Płytki mozaikowe można dostać w bardzo niewielkich formatach do samodzielnego komponowania lub w większych slapach, przyspieszających ich montaż.

 

Zastosowanie mozaiki we wnętrzach

Zastosowanie na przykład białych mozaikowych płytek we wzór czarnej marokańskiej koniczyny lub plastrów miodu pozwala na uzyskanie efektu wyjątkowej głębi, która powiększy optycznie niewielkie pomieszczenie. Doskonałym pomysłem na wykorzystanie mozaiki jest także włączenie jej do wnętrza tylko w jednym fragmencie. Można wykonać w ten sposób pojedynczy pasek biegnący wzdłuż łazienki lub zaaranżować ściankę działową w kuchni. Ogromną zaletą mozaiki jest to, że może być wytwarzana z różnych materiałów – od kamienia naturalnego, przez szkło, aż po gresy i terakoty. Dzięki temu dopasowanie idealnych parametrów płytek mozaikowych do wnętrza lub potrzeb konkretnych osób nie stanowi żadnego problemu.

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem płytek mozaikowych naszego salonu łazienek, a także do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Producenci