GLAZURA DO KUCHNI I GLAZURA ŁAZIENKOWA

W asortymencie salonu łazienek Płytkownia funkcjonującego na terenie Białegostoku znajduje się ogromny wybór najróżniejszych płytek, w tym glazury do kuchni i glazury łazienkowej. W ofercie znajdują się płytki jednokolorowe, wielokolorowe, imitujące materiały naturalne lub beton, mozaikowe, patchworkowe i w nietypowych fakturach. Dzięki temu odnalezienie płytek, które w perfekcyjny sposób dopełnią dane wnętrze, nie będzie stanowiło żadnego problemu. Płytki glazurowane stosuje się najczęściej na ścianach w łazience, do obudowy wanny czy półek łazienkowych, a także w formie wykończenia i ochrony ścian kuchennych, które narażone są na wysokie temperatury, wilgoć, odpryski z tłuszczu i inne czynniki niszczące.

Dlaczego warto wybrać glazurę?

Glazura doskonale sprawdzi się nie tylko jako materiał ścienny i do obudowy w łazienkach czy kuchni. Może także pełnić funkcje dekoracyjne w wielu innych miejscach w domu – kamienna ścianka za telewizorem czy przedpokój w marmurowy wzór to obecnie jedne z największych wnętrzarskich hitów. Glazura jest bardzołatwa do utrzymania w czystości, nienasiąkliwa i odporna na wysokie temperatury czy czynniki chemiczne. Przy tym jest dostępna w bardzo konkurencyjnych cenach w stosunku do innych materiałów. Wybór w zakresie wzornictwa i kolorów w przypadku glazury jest praktycznie nieograniczony. Z jej pomocą można stworzyć niesamowite aranżacje, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem płytek glazurowanych, dostępnych w asortymencie naszego salonu łazienek Płytkownia.