GRZEJNIKI

W asortymencie Płytkowni znajduje się ogromny wybór grzejników różnych rodzajów – od tradycyjnych kaloryferów, przez drabinki łazienkowe, aż po grzejniki ozdobne, które są najlepszym dowodem na to, że grzejniki mogą pełnić nie tylko funkcje praktyczne, ale są również wspaniałą ozdobą każdego mieszkania lub łazienki. Proponujemy grzejniki takich marek jak ENIX, Gorgiel, Zehnder, IRSAP, Instal Projekt czy Terma.

Dostępne są grzejniki poziome, pionowe, ścienne oraz kanałowe, zatem z pewnością każdy znajdzie produkt odpowiadający swoim potrzebom. Miłośników nietypowych kształtów z pewnością zachwycą grzejniki ENIX przypominające metalowe dekoracje ścienne lub grzejniki Terma HEX w kształcie plastrów miodu w różnych kolorach – czarnym, białym, srebrnym, złotym, czerwonym czy beżowym. Można wybierać spośród grzejników wykonanych z aluminium, żeliwa i stali.

 

Jak wybrać grzejnik?

Żeby dobrze dobrać zarówno grzejnik tradycyjny, jak i grzejnik ozdobny należy sprawdzić przede wszystkim jego parametry. Moc grzewczą każdego urządzenia dobiera się do metrażu pomieszczenia, w którym ma on zostać umieszczony, a także izolacji termicznej domu lub mieszkania. Regulacja mocy jest wyjątkowo prosta, ponieważ można dokonywać jej, odejmując lub dodając segmenty do grzejnika. Oferowane przez Płytkownię grzejniki są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, odporne na korozję oraz estetyczne. Bez trudu można znaleźć zarówno grzejniki w stylu klasycznym lub vintage, jak i nowoczesne grzejniki, które w niczym nie przypominają kaloryferów.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą grzejników zwykłych i ozdobnych oraz drabinek, które z pewnością będą stylowym i funkcjonalnym dodatkiem do każdej łazienki.

Producenci