KONTAKT

Nieustannie staramy się wychodzić naprzeciw wszystkim Klientom. Pracownicy salonu Płytkowni są niesamowicie otwarci na każdego Klienta i z chęcią udzielą pomocy między innymi w doborze odpowiednich rozwiązań do konkretnej przestrzeni, zaaranżowania łazienki lub kuchni i wprowadzeniu do nich nietuzinkowych rozwiązań czy sprowadzeniu dodatkowych egzemplarzy i modeli płytek. Z radością sprawdzimy także dostępność produktów zarówno w magazynach Płytkowni, jak i u producentów oraz zorganizujemy bezpieczny transport zakupionych w salonie produktów, dzięki współpracy z profesjonalnymi dostawcami. Na każde zamówienie wystawiany jest paragon. W razie chęci uzyskania faktury, prosimy o taką informację przed zakupem. Stale dokładamy starań, aby zakupy u nas były przyjemnością!

ul. Poleska 85, 15-874 Białystok

Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 18:00

Sobota: 09:00 - 14:00

Niedziela - zamknięte

Znajdź nas na

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.plytkownia.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PŁYTKOWNIA MONIKA ZDRODOWSKA RAFAŁ LEWICKI SPÓŁKA CYWILNA, Poleska 85 15-874 Białystok, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem plytkownia@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

    Dane kontaktowe

    Jeśli zajdzie potrzeba uzyskania dodatkowych informacji, na jakikolwiek temat związany z działalnością salonu łazienek Płytkownia, zachęcamy do kontaktu – bezpośrednio w salonie na terenie Białegostoku, telefonicznie lub mailowo. Nasi pracownicy z przyjemnością rozwiążą każdy problem.