MATERIAŁY INSTALACYJNE

W ofercie salonu znajduje się ogromny wybór materiałów instalacyjnych, które są niezbędne dla prawidłowego przeprowadzenia procedury montażu większości dostępnych produktów. W asortymencie znajdą się akcesoria montażowe między innymi do:

  • brodzików i kabin prysznicowych – czyli silikony, kleje, odbojniki i zaślepki oraz uszczelki.
  • wykonywania odwodnienia liniowego – korytka lub ruszty żeliwne, z tworzyw sztucznych albo stalowe, zależnie od potrzeb. Dostępne są modele ocynkowane, nierdzewne, itp.
  • instalacji ogrzewania podłogowego – maty, regulatory temperatury, puszki montażowe, rurki grzejne i łuki montażowe.
  • samodzielnego montażu płytek podłogowych – grunty i zaprawy, hydroizolacje, taśmy uszczelniające i listwy, kleje montażowe, krzyżaki, fugi cementowe lub epoksydowe oraz gąbeczki do fug czy akcesoria do spoinowania.

 

Materiały instalacyjne dostępne w Płytkowni

Wszystkie materiały instalacyjne dostępne w salonie łazienek Płytkownia na terenie Białegostoku są kompatybilne z innymi produktami, sprzedawanymi w naszej placówce. Pracownicy salonu z chęcią udzielą informacji dotyczących montażu produktów i akcesoriów potrzebnych do ich instalacji, a także poinstruują jak najlepiej wykonać ją samodzielnie, zależnie od wybranych przez Klientów rozwiązań. Oferowane przez Płytkownię produkty spełniają wszystkie normy technologiczne i normy bezpieczeństwa, w tym przykładowo normę europejską PN-EN 12004:2008 czy PN-EN 13888:2009. Są także oznaczone zgodnie z europejskimi klasami jakości.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą materiałów instalacyjnych przydatnych do wykańczania łazienek i kuchni.