CERAMIKA ŁAZIENKOWA

W salonie łazienek Płytkownia znajduje się bardzo szeroki wybór ceramiki łazienkowej i wyposażenia łazienek, przydatnego podczas urządzania lub remontowania domu. W asortymencie można znaleźć między innymi:

  • brodziki i kabiny prysznicowe,
  • wanny do zabudowy i wanny wolnostojące,
  • umywalki wiszące, nablatowe i wolnostojące,
  • toalety i bidety.

Poza tym oferujemy ogromny wybór materiałów instalacyjnych, które są niezbędne do montażu powyższych produktów i wykończenia każdej łazienki.

 

Oryginalna ceramika łazienkowa od Płytkowni

W asortymencie sklepu dostępne są łazienkowe wyroby ceramiczne w najróżniejszych kształtach – okrągłe, owalne, prostokątne, kwadratowe i nietypowe. Oprócz klasycznego, białego wyposażenia można dostać również wyraziste, czarne egzemplarze, które są ostatnio niesamowicie modne i chętnie wykorzystywane przez architektów, szczególnie w miejscach użyteczności publicznej. W ofercie nie brakuje oryginalnej i designerskiej ceramiki wolnostojącej, z której można stworzyć centralny punkt łazienki. Z powodzeniem można nazwać je małymi dziełami sztuki!

Wszystkie oferowane produkty są starannie wyselekcjonowane – nie rysują się łatwo, nie ulegają zabrudzeniom, a w większości przypadków obejmuje je gwarancja od producenta. Dzięki temu Klienci mogą mieć pewność, że zakupione w naszym salonie łazienkowym produkty posłużą lata i będą zachwycały pięknym wyglądem.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą wyposażenia łazienkowego dostępnego w salonie łazienkowym Płytkownia.

Producenci