Wyposażenie kuchni

Asortyment naszego salonu w Białymstoku obejmuje również wyposażenie kuchni. Oferujemy armaturę, która doskonale sprawdzi się w pomieszczeniu, które stanowi serce każdego domu. Wśród elementów wyposażenia kuchni znaleźć można m.in. baterie kuchenne, zlewy, czy zlewozmywaki. Wszystkie produkty dostępne w różnych wariantach kolorystycznych oraz różnych wymiarach. Elementy te różnią się między sobą stylem oraz materiałem, z jakiego zostały wykonane. Taka oferta sprawia, że klient z łatwością wybierze armaturę do kuchni i dopasuję ją do aranżacji wnętrza. Proponujemy zarówno bardziej designerskie produkty, jak i te utrzymane w stonowanym i eleganckim stylu.

Baterie kuchenne i zlewy

Oferujemy szeroki wybór baterii kuchennych. To niezbędny element wyposażenia tego pomieszczenia, dlatego warto wybrać taki produkt, aby był kompatybilny z pozostałymi elementami. Wybierać można spośród baterii stojących, baterii jedno i dwuuchwytowych, baterii pasujących pod okno lub na wyspę kuchenną. Elementy te dostępne są w różnych kolorach i stylach. Zlewy znajdujące się w naszej ofercie to zlewy jednokomorowe, półtora komorowe oraz dwukomorowe. W zależności od tego, jak urządzona jest kuchnia, można dobrać odpowiednią armaturę i sprawić, że całość będzie prezentowała się estetycznie, a co najważniejsze będzie funkcjonalna.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego salonu z armaturą łazienkową oraz kuchenną. Przygotowaliśmy bogatą ofertę produktów w atrakcyjnych cenach. W przypadku pytań zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu. Z chęcią udzieli dodatkowych informacji.